gnome-desktop - en to bg translation catalogue (93 entries)

en: Accessories
bg: Аксесоари

en: Accessories menu
bg: Меню с аксесоари

en: Applications
bg: Приложения

en: Programming
bg: Разработка

en: Tools for software development
bg: Инструменти за разработка на софтуер

en: Games
bg: Игри

en: Games menu
bg: Меню с игри

en: Graphics
bg: Графика

en: Graphics menu
bg: Меню с графични програми

en: Internet
bg: Интернет

en: Programs for Internet and networks
bg: Програми за Интернет и Мрежи

en: Multimedia
bg: Мултимедия

en: Multimedia menu
bg: Меню с мултимедийни програми

en: Office
bg: Офис

en: Office Applications
bg: Офис приложения

en: Applications without a category
bg: Приложения без категория

en: Other
bg: Други

en: Programs
bg: Програми

en: Programs menu
bg: Меню с програми

en: Desktop Preferences
bg: Настройки на средата

en: Preferences that affect the whole GNOME desktop
bg: Настройки, които влияят на цялата Гном среда

en: System Tools
bg: Системни инструменти

en: System menu
bg: Системно меню

en: The Squeaky Rubber Gnome
bg: Скърцащият гумен Гном

en: Wanda The GNOME Fish
bg: Рибата Уанда

en: The End!
bg: Край!

en: Could not locate the directory with header images.
bg: Не мога да намеря папката с заглавните изображения.

en: Failed to open directory with header images: %s
bg: Не мога да отворя папката с·заглавните·изображения: %s

en: Unable to load header image: %s
bg: Не мога да заредя заглавното изображение: %s

en: Could not locate the GNOME logo button.
bg: Не мога да намеря бутона с логото на GNOME.

en: Unable to load '%s': %s
bg: Не мога да заредя '%s':·%s

en: Could not open the address "%s": %s
bg: Не мога да отворя адреса "%s":·%s

en: Could not locate the file with GNOME version information.
bg: Не мога да немеря файла с информацията за версията на GNOME.

en: Version
bg: Версия

en: Distributor
bg: Производител

en: Build Date
bg: Дата на Създаване

en: About GNOME
bg: Относно Гном

en: News
bg: Новини

en: Software
bg: Софтуер

en: Developers
bg: Разработчци

en: Friends of GNOME
bg: Приятели на GNOME

en: Contact
bg: Контакт

en: Welcome to the GNOME Desktop
bg: Добре дошли при Гном.

en: Brought to you by:
bg: При вас благодарение на:

en: About the GNOME Desktop
bg: Относно Гном

en: GNOME also includes a complete development platform for applications programmers, allowing the creation of powerful and complex applications.
bg: Гном също така включва и завършена платформа за разработка на приложения за програмисти, позволяваща създаването на сложни и мощни приложения.

en: GNOME includes most of what you see on your computer, including the file manager, web browser, menus, and many applications.
bg: Гном включва повечето от това което виждате на компютъра си, включително и файловбраузер, интернет браузер, менюта и много приложения.

en: GNOME is a Free, usable, stable, accessible desktop environment for the Unix-like family of operating systems.
bg: Гном е безплатен, използваем, стабилен, достъпен мениджър на прозорци за Юникс-подобна среда или операционна система.

en: GNOME's focus on usability and accessibility, regular release cycle, and strong corporate backing make it unique among Free Software desktops.
bg: Гном е фокусиран върху използваемоста и достъпноста, редовен цикъл на пускане на нови версии и желанието да се напреви уникален сред Свободния Софтуер.

en: GNOME's greatest strength is our strong community. Virtually anyone, with or without coding skills, can contribute to making GNOME better.
bg: Най - голямата сила на Гном е нашата силна общност. Виртуално всеки с или безспособности да програмира може да допринесе да се напражи Гном по - добър.

en: Hundreds of people have contributed code to GNOME since it was started in 1997; many more have contributed in other important ways, including translations, documentation, and quality assurance.
bg: Стотици хора са допринесли за кода на Гном откакто проекта е стартиран в 1997, и много повече допринесоха по други важно начини, включително превод, документация и качествен контрол.

en: Error reading file '%s': %s
bg: Грешка при четене на файл "%s": %s

en: Error rewinding file '%s': %s
bg: Грешка при превъртане на файл "%s": %s

en: No name
bg: Липсва име

en: File '%s' is not a regular file or directory.
bg: "%s" не е обикновен файл или директория

en: No filename to save to
bg: Липсва име на файл за запис

en: Starting %s
bg: Стартирам %s

en: No URL to launch
bg: Липсва URL за стартиране

en: Not a launchable item
bg: Не е изпълним елемент

en: No command (Exec) to launch
bg: Липсва команда (Exec) за стартиране

en: Bad command (Exec) to launch
bg: Лоша команда (Exec) за стартиране

en: Unknown encoding of: %s
bg: Неизвестно кодиране на: %s

en: Error writing file '%s': %s
bg: Грешка при запис на файла "%s": %s

en: Directory
bg: Директория

en: Application
bg: Приложение

en: Link
bg: Връзка

en: FSDevice
bg: устройство с файлова система

en: MIME Type
bg: MIME тип

en: Service
bg: услуга

en: ServiceType
bg: вид услугата

en: Comm_and:
bg: Ком_анда:

note: Name
en: _Name:
bg: Име:

note: Generic Name
en: _Generic name:
bg: Общо име:

note: Comment
en: Co_mment:
bg: Ко_ментар:

en: Browse
bg: Избира

en: _Type:
bg: _Тип:

en: _Icon:
bg: _Икона:

en: Browse icons
bg: Избира икона

en: Run in t_erminal
bg: Стартира в т_ерминал

en: Language
bg: Език

en: Name
bg: Име

en: Generic name
bg: Общо име

en: Comment
bg: Коментар

en: _Try this before using:
bg: Опи_тава това преди да използва:

en: _Documentation:
bg: _Документация:

en: _Name/Comment translations:
bg: Превод _на името/коментара:

en: _Add/Set
bg: Доб_ави/Задай

en: Add or Set Name/Comment Translations
bg: Добавя или задава превод на името/коментара

en: Re_move
bg: Премахва

en: Remove Name/Comment Translation
bg: Премахва превод на името/коментара

en: Basic
bg: Основни

en: Advanced
bg: Допълнителни

en: _Show Hints at Startup
bg: _Показвай подсказки при стартиране
